سرخط خبرها
خانه / درباره ما
قیر سیناراد

درباره ما

سایت قیر ساز که از بزرگترین سایت های خرید و فروش قیر در کشور است از آن شرکت قیر سیناراد می باشد.

شرکت قیر سیناراد به عنوان بزرگترین مرکز تولید و عرضه انواع قیر در بازار های داخلی و صادراتی مفتخر است تا اطلاعات تکمیلی خود را در اختیار تمامی مشتریان و سایر شرکت های خریدار قیر قرار دهد.

شرکت قیر سیناراد

شرکت قیر سیناراد به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان قیر در بازار های سراسر کشور ایران می باشد که می تواند بیش از ۱۵% از قیر مورد نیاز کشور را در کارخانه های خود تهیه و تولید نماید. این شرکت بازرگانی با بهره گیری از نیرو های داخلی و سرمایه کلان در بخش تولید انواع قیر مورد نیاز مصرف کنندگان و همچنین با حضور در منطقه های اقتصادی حساس و بسیار مهم در بازار تولید و خرید و فروش انواع قیر، زمینه های مناسبی را فراهم کرده تا تمامی شرکت های خریدار و مشتریان قیر بتوانند در ارتباط با این شرکت بازرگانی بهترین نمونه قیر مورد نیاز خود را تهیه نمایند. مساحت ۵۰۰۰۰ متر مربعی کارخانه تولید قیر سیناراد این امکان را به تمامی مشتریان می دهد تا در بزرگترین واحد تولید قیر در کشور ایران بتوانند بهترین نمونه های موجود را تهیه نمایند. این شرکت تولیدی بازرگانی دارای استاندارد های بین المللی در بخش تولید قیر و همچنین کلیه گواهینامه های مورد نیاز و معتبر از شرکت ملی نفت ایران بوده و توانایی عرضه و تولید مرغوب ترین نمونه های قیر داخلی و صادراتی را برای عرضه در بازار کشور به همراه خواهد داشت. شرکت سیناراد شامل بخش های تولید قیر، بخش آزمایشگاه قیر ، واحد های تولید بشکه و بسته بندی قیر و منطقه بارگیری و تخلیه محصول می باشد.

قیر 60/70 سیناراد


بخش تولید قیر شرکت سیناراد

این مجموعه بهترین واحد های مخصوص قیر سازی را با استفاده از راکتور های تمام پالایشگاهی در اختیار مشتریان قرار داده و از این طریق بهترین نمونه های قیر ۴۰/۵۰ ، ۶۰/۷۰ ، ۸۵/۱۰۰ و ۱۲۰/۱۵۰ را برای تمامی مشتریان ارائه می نماید. همچنین می توان از طریق واحد های دیگر سایر کارخانه های بازرگانی سیناراد بهترین نمونه های قیر امولسیون و انواع قیر پلیمری را نیز تهیه و مورد استفاده قرار داد.

بخش تولید قیر شرکت سیناراد


ظرفیت بخش تولید قیر سیناراد
 شرکت بازرگانی سیناراد با ایجاد سیستم های تولید به روز و دقیق توانسته است ظرفیت تولید خود را در انواع قیر های نرم به بیش از ۳۰۰۰ بشکه در و به صورت کلی بیش از ۱۰۰۰ تن قیر در روز برساند. بهترین نمونه موجود از این محصول را می توان در خط تولید قیر این شرکت بازرگانی مشاهده کرد.

ظرفیت بخش تولید قیر سیناراد


بخش آزمایشگاه قیر سیناراد

این شرکت بازرگانی با استفاده از مجهز ترین آزمایشگاه مورد نیاز برای تست تولید و عرضه باکیفیت ترین نمونه های قیر نمونه های بسیار مرغوبی را در بازار های خود ارائه می نماید. این آزمایشگاه مخصوص قیر عملیات کنترل کیفیت تولید قیر را در بخش تولید این محصول و قبل از آن ( در روش ها و دستگاه های مورد نیاز ) و پس از تولید که در محصول نهایی برای مصرف کنندگان ارائه می شود متمرکز کرده و توانسته است نتایج بسیار ویژه ای را برای تمامی مصرف کنندگان قیر در ایران و بازار های صادراتی قیر به همراه داشته باشد. تیم کارشناسان مجرب این شرکت بازرگانی بخش اداره آزمایشگاه های تخصصی قیر سیناراد را به عهده دارند.

بخش آزمایشگاه قیر سیناراد

واحد تخلیه و بارگیری قیر سیناراد

وجود بازو های مخصوص در بخش بارگیری شرکت بازرگانی سیناراد به همراه باسکول های مخصوص و همچنین فضای مجهز ۶۰۰۰ متری این شرکت بازرگانی برای بخش بارگیری و تخلیه به تمامی مشتریان اجازه می دهد تا در بزرگترین فضای بارگیری قیر در کشور ایران بتوانند بهترین نمونه های موجود از انواع قیر را در بشکه های مخصوص و یا به صورت فله ای در تانکر های مخصوص تهیه نمایند. این شرکت بازرگانی در سریع ترین زمان ممکن تمامی تانکر ها و بشکه های مخصوص قیر را برای مشتریان پر نموده و بازدهی بسیار زیادی را در بخش زمان بندی بارگیری قیر به همراه خواهد داشت.

واحد تخلیه و بارگیری قیر سیناراد

بخش ساخت بشکه قیر
 در بخش تولید انواع بشکه های مخصوص بسته بندی قیر در شرکت سیناراد می توان بشکه های بسیار ویژه ای را مشاهده کرد که توسط این شرکت بازرگانی تولید و برای بسته بندی انواع قیر مورد استفاده قرار می گیرند. امکان تولید بیش از ۵۰۰۰ بشکه توسط این شرکت بازگرانی در بخش بشکه سازی قیر سیناراد به تمامی مصرف کنندگان اجازه می دهد تا از باکیفیت ترین نمونه های بشکه مخصوص بسته بندی قیر را برای عرضه در بازار های داخلی و صادراتی در اختیار داشته باشند. بخش تولید بشکه این مجموعه آماده عرضه این محصولات به سایر مظروف سازی های قیر در کشور می باشد.

بخش ساخت بشکه قیر

عرضه صادراتی قیر در پایانه های صادراتی قیر سیناراد
 شرکت بازرگانی قیر سیناراد به سادگی توانسته است از طریق سیستم فروش کشوری خود در سراسر بازار های شهر های ایران و سایر شهر های کشور های مصرف کننده قیر حضور داشته و بهترین خرید و فروش را برای مشتریان قیر به همراه داشته باشد. این شرکت بازرگانی از طریق دپو های مخصوص خود در بندرعباس باکیفیت ترین نمونه قیر ۶۰/۷۰ بشکه ای را برای مصرف کنندگان ارائه خواهد کرد. همچنین می توان برای کشور های افغانستان و پاکستان و ترکیه و عراق نیز به همراه این شرکت بازرگانی مرغوب ترین نمونه قیر را صادر کرد. به همین منظور این شرکت بازرگانی منطقه های بارگیری جداگانه ای را در هریک از شهر های مشهد، تهران، اصفهان، تبریز و شیراز راه اندازی کرده است. با ما در سراسر کشور ایران و بازار صادرات قیر، مرغوب ترین نمونه قیر از آن شما خواهد بود.

عرضه صادراتی قیر در پایانه های صادراتی قیر سیناراد

با ما در سراسر کشور ایران همراه شوید و باکیفیت ترین نمونه های موجود از انواع قیر مورد نیاز را به صورت فله ای و بسته بندی شده تهیه نمائید.

قیر سیناراد ایزوگام سیناراد ارتباط تلگرامی