Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /www/wwwroot/ghirsaz.ir/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 347
قیمت اجرای قیرگونی و ایزوگام در بازار ایران – قير ساز
خانه / ایزوگام / قیمت اجرای قیرگونی و ایزوگام در بازار ایران
قیر سیناراد

قیمت اجرای قیرگونی و ایزوگام در بازار ایران

قیرگونی از قدیمی ترین روش های مورد استفاده برای عایق کاری ساختمان ها بوده است.

قیرگونی می تواند مسیر آب را به سادگی ببندد و مشکل نفوذ را حل کند.

اما باید از معتبر ترین مرکز تولید و فروش این محصول در ایران نیز مطلع بود.

قیرگونی بهتر است یا ایزوگام؟

در بسیاری از شهر های ایران هنوز این سوال مطرح است که قیرگونی بهتر است یا ایزوگام کردن؟ در پاسخ می توان به این نکته اشاره کرد که هریک از روش های گفته شده مزیت های خاص خود را دارد. به این منظور که هر سطحی بسته به میزان پستی و بلندی خود می تواند از قیرگونی و یا ایزوگام کردن بهره بگیرد. استفاده از روش اول باید به گونه ای باشد که سطح مورد نظر کامل با بهترین نمونه قیر پوشش داده شود. این کار مانع از نفوذ آب به درون سطح شده و سطح یکدست و عایقی را برای شما به همراه خواهد داشت. در این خصوص می توان از این نوع پوشش در بسیاری از زیر سازی ها و ساختمان سازی های سراسر کشور ایران استفاده کرد. از طرفی در منطقه های مرطوب نیز این کار بیشتر از ایزوگام کردن جواب داده است.

قیرگونی

قیرگونی چیست؟

در تعریف این کار می توان به این جمله رسید که ترکیب استفاده قیر مخصوص با گونی چتایی پوشش مستحکمی را ایجاد می کند که مانع از نفوذ قطرات آب می شود. به گونه ای که گونی حالت بافتی شکل را به کار داده و قیر همچون چسبی قوی صفحات گونی را در کنار یکدیگر نگه می دارد. همچنین خود قیر که از جمله مواد نفوذ ناپذیر می باشد، بهترین ماده برای جلوگیری از آب است که در این ترکیب مورد استفاده قرار می گیرد.

قیرگونی

چه قیری برای این کار مناسب است؟

با توجه به اینکه قیرگونی در ساختمان ها انجام می شود و فرسودگی بسیار اندکی دارد می توان گفت:

استفاده از قیر درجه یک برای این کار مناسب نمی باشد.

چون هزینه های بسیار زیادی را به همراه دارد و بسیاری از پالایشگاه ها امکان عرضه قیر درجه یک در حجم کم را ندارند. از این رو باید از انواع قیر مخلوط در تولید قیرگونی استفاده کرد. شرکت سیناراد که از بزرگترین پالایشگاه های تولید قیر در ایران است، با امکانی که ایجاد کرده است ، توانسته بهترین قیر مخلوط را برای مشتریان در حلب های مخصوص و ظرف های کوچک بسته بندی کرده و به دست آن ها برساند. حجم مشخص خرید و فروش این نمونه از قیر باعث شده تا تولید روزانه این شرکت تولیدی بازرگانی بیشتر شود و امکان خرید آن توسط مشتریان به سادگی قابل دسترس باشد.

قیرگونی

قیمت اجرای قیرگونی باکیفیت

این قیمت می تواند تفاوت های بسیار زیادی را در سراسر کشور ایران داشته باشد.

به همین منظور می توان از قیمت های بسیار اندک تا قیمت های بسیار بالا مشاهده کرد.

هرچه سطح کار در قیرگونی کردن بیشتر باشد می توان کاهش قیمت بیشتری را در دستمزد افراد مشاهده کرد. به این نوع کار قیرگونی عمده گفته می شود که بیشتر در ساختمان های نوساز قابل مشاهده می باشد. قیمت قیرگونی در برابر استفاده از ایزوگام در بسیاری از شهر های ایران هنوز مناسب تر است که همین موضوع دلیل خوبی برای استفاده از قیرگونی در این منطقه ها می باشد. در این خصوص می توان در بازار کشور به همراه شرکت سیناراد بهترین نمونه های قیر و گونی مخصوص این کار را با قیمت های ویژه ای تهیه کرد.

قیرگونی

با ما برای خرید بهترین ایزوگام و قیر کاری محیط ها همراه شوید.

جهت خرید و فروش این محصول و کسب اطلاع از قیمت روز میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: مهندس سینا فرجادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120786863
آدرس کانال: sinaradbitumen@
پست الکترونیکی: sinaradbitumen@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران

ارزان ترین قیمت محصول شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران

شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران ارزان قیمت ترین محصول ایزوگام را با کیفیت بسیار زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

قیر سیناراد ایزوگام سیناراد ارتباط تلگرامی