سرخط خبرها
خانه / قیر ام سی / قیمت تولید و خرید قیر ام سی ۲۵۰ در بورس
قیر سیناراد

قیمت تولید و خرید قیر ام سی ۲۵۰ در بورس

قیر ام سی از خاص ترین نمونه های قیر تولید شده در بازار ایران می باشد.

قیر mc یکی از بهترین نمونه های قیر صادراتی می باشد.

دسترسی به این نمونه قیر برای مشتریان بسیار دشوار می باشد.

قیمت قیر ام سی ۲۵۰

قیر ام سی از پر فروش ترین نمونه های قیر در بازار ایران می باشد که در بزرگترین بازار های صادراتی عرضه شده است. قیر ام سی توانسته است با کیفیت بالای خود در تولید ایران، وارد بازار های صادرات جهانی شده و بیشترین مشتری را داشته باشد. شرکت های بسیار بزرگی در بخش صادرات این نمونه از قیر در ایران مشتریان بسیار زیادی را جذب کرده است. مشتریان بسیار زیاد می توانند بازدهی بسیار خوبی را برای شرکت ها و پالایشگاه ها به دنبال داشته باشند. دسترسی به این پالایشگاه ها می تواند مسیر خرید انواع قیر صادراتی را به سادگی برای مشتریان و عرضه کنندگان تنظیم کند.

قیر ام سی

تولید قیر ام سی در ایران

کشور ایران به دلیل حجم بالای نفت موجود در خود توانسته است به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان قیر در جهان معرفی شود. کیفیت بسیار زیاد قیر تولید شده در این کشور باعث شده تا تمامی مشتریان بتوانند به سادگی از این کشور بهترین نمونه های قیر را خریداری کنند. تولید بسیار زیاد و فروش گسترده این محصول بازار های صادراتی بسیار خوبی را به همراه داشته است. این بازار ها می تواند از بیرون از کشور ایران نیز ساپورت شود اما بهترین محصول و بهترین قیمت از کشور ایران عرضه می شود. به همین منظور می توان در بزرگترین بازار های جهانی صادرات گسترده انواع قیر ایران را مشاهده کرد.

قیر ام سی

خرید بهترین نمونه قیر در ایران

بهترین نمونه قیر که در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرد در پالایشگاه های بزرگ ایران تولید می شود. خرید قیر mc نیز از همین موارد می باشد. همچون بسیاری از محصولات دیگر کشور ایران که کیفیت آن ها باعث فروش گسترده و بسیار زیاد شده است، کیفیت و قیمت های بسیار مناسب در تولید انواع قیر در ایران باعث شده تا مشتریان به طور مدام خرید گسترده و خوبی از این محصول داشته باشند. نمونه های قیر تولید و صادر شده از ایران استاندارد های جهانی را طی کرده و همین موضوع دلیل خوبی برای شناخت بسیار زیاد قیر ایران در تمامی مسیر های تولید و فروش این محصول می باشد. البته می توان نمونه های وارداتی به ایران را نیز مد نظر داشت. اما هنوز این نمونه ها در قبال کیفیت قیر تولید شده در ایران ارزش خاصی ندارند.

قیر ام سی

فروش قیر در بورس کالا

مسیر بورس کالای ایران یکی از بهترین امکان های موجود برای خرید و فروش قیر می باشد. فروش انواع قیر ۶۰/۷۰ صادراتی و فروش انواع قیر ۸۵/۱۰۰ صادراتی در بورس کالا باعث شده تا مشتریان از این مسیر هم برای خرید قیر اقدام نمایند. اما این نکته نیز حائز اهمیت است که تمامی مشتریان نمی توانند از بورس خرید کنند. بورس کالا ایران تنها به برخی از مشتریان امکان خرید را می دهد. از این رو شرکت قیر سیناراد که از بزرگترین تولید کنندگان قیر در بازار کشور می باشد، توانسته است خرید و فروش بسیار خوبی از این محصول را برای مشتریان و مصرف کنندگان به همراه داشته باشد. دسترسی به بهترین نمونه های قیر صادراتی و تولید کنندگان قیر زمینه ساز همکاری گسترده این شرکت بازرگانی با تمامی مشتریان داخلی و صادراتی شده است.

قیر ام سی

تولید کننده قیر ایران

تولید کننده قیر بودن امکان بسیار خوبی دارد. این امکان دسترسی به تمامی نیاز های مشتریان را فراهم می کند.

انواع قیر مورد نیاز مشتریان که در این شرکت تولیدی ، تولید و عرضه می شود از قرار زیر است:

 • قیر ۶۰/۷۰ بشکه ای
 • قیر ۸۵/۱۰۰ بشکه ای
 • قیر ۴۰/۵۰ بشکه ای
 • قیر ۶۰/۷۰ فله ای
 • قیر ۸۵/۱۰۰ فله ای
 • قیر ۴۰/۵۰ فله ای
 • قیر امولسیون
 • قیر ام سی ۲۵۰
 • قیر ام سی ۳۰۰
 • قیر مخلوط
 • قیر پلیمری

حضور تمامی مدل های قیر در این تولیدی باعث شده تا بسیاری از مشتریان بتوانند بهترین نمونه های قیر را از این مجموعه خریداری کرده و به سراسر جهان ارسال نمایند. شما نیز می توانید برای در اختیار داشتن قیمت روز قیر با این شرکت بازرگانی در تماس باشید.

قیر ام سی

خریدار قیر ام سی ایران

تمامی کشور های جهان به عنوان بهترین مشتری برای قیر ام سی ایران شناخته می شوند. به نوعی می توان گفت هر کشوری که در آن پروژه های عمرانی و جاده سازی وجود داشته باشد مشتری قیر ایران می شود. مصرف گسترده این نمونه قیر در سراسر جهان باعث شده تا صادرات آن به صورت بسیار گسترده انجام شود. اما انحصار دسترسی به این نمونه قیر باعث شده تا قیمت های بی اساس و بی حساب برای مشتریان ارائه نشود. در این خصوص شرکت قیر سیناراد که از بزرگترین شرکت های دارای امکان خرید و فروش قیر ام سی در کشور است، آماده همکاری با بزرگترین شرکت های مصرف کننده قیر ام سی در سراسر جهان می باشد. همراه با این شرکت بازرگانی می توان بهترین نمونه های قیر را با قیمت های بسیار ویژه ای تهیه کرد.

قیر ام سی

صادرات قیر ام سی

صادرات یکی از بهترین مسیر ها برای فروش قیر است. سهم کشور ایران در تولید و فروش قیر ، به گونه ای تنظیم شده است که بیشترین حجم تولید و فروش قیر ایران در بخش صادراتی متمرکز شده است. صادرات قیر ایران در صورت قطع شدن، لطمه بسیار سنگینی به بازار قیر جهان وارد می کند. شرکت قیر سیناراد نیز که از صادر کنندگان بزرگ قیر به بیش از ۵۰ کشور بزرگ جهان می باشد، از طریق فروش گسترده خود توانسته است مسیر صادرات قیر را بهبود بخشد. در بخش صادرات می توان همراه با این شرکت بازرگانی ، صادرات قیر جی ، صادرات قیر پاسارگاد ، صادرات قیر آکام و بسیاری از برند های معتبر دیگر قیر را مشاهده کرد. همچنین دسترسی مشتریان به پالایشگاه های قیر در اصفهان ، تهران و تبریز بیشتر خواهد بود.

قیر ام سی

با ما در سراسر ایران همراه شوید و بهترین قیمت خرید و فروش قیر داخلی و صادراتی را در اختیار داشته باشید.

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟
جهت خرید و فروش این محصول و کسب اطلاع از قیمت روز میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: مهندس سینا فرجادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120786863
آدرس کانال: sinaradbitumen@
پست الکترونیکی: sinaradbitumen@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

قیر سیناراد ایزوگام سیناراد ارتباط تلگرامی